Contact


brievenbussenHet bestuur:

  • Woonbestuur – algemene zaken – woonbestuur@warande.net
  • Voorzitter – specifieke bestuurszaken – voorzitter@warande.net
  • Penningmeester – over geld – penningmeester@warande.net
  • Secretaris – communicatie – secretaris@warande.net

De commissies:

  • Wombat – algemene ontmoetingsruimte¬†in warande 89s – wombat@warande.net
  • Klachten – iets te klagen? – woonbestuur@warande.net
  • Webmaster – over deze website – woonbestuur@warande.net
  • Redactie – iets toe te voegen aan de website? – woonbestuur@warande.net

SSH:

  • Algemeen nummer – 088 730 42 00 – wooninfo@sshu.nl
  • Reparatieverzoeken – 008-730 42 00

 

Voor Helpdesk internet – internethulp:

  • helpdesk@sshnet.nl

 

Hulpdiensten & overig:

  • Politie – 0900-8844 – geen spoed, wel politie
  • Alarmnummer – 112 – als iedere seconde telt
  • Gemeente Zeist – 030-6987911 – algemeen nummer